Funkcje popularnych urządzeń MFP

ud4

Urządzenie MFP to sprzęt wielofunkcyjny, który jest połączeniem drukarki, skanera, kserokopiarki oraz faksu. Może działać współpracując z komputerem lub jako niezależny sprzęt. Przedstawimy teraz dokładne najważniejsze funkcje urządzeń MFP.


Zacznijmy od funkcji jaką jest personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Na głównym ekranie są różne skróty oraz aplikacje. Każdy pracownik firmy może dopasować je do swoich potrzeb. W jaki sposób? Poprzez ustawienie takich parametrów, których najczęściej używa wykonując swoje zadania. To duża oszczędność czasu oraz większa wydajność pracy.

ud1

Jeżeli chodzi o funkcje urządzeń MFP to nie można zapomnieć o komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. Większość urządzeń wyposażona jest w znaczek NFC, który umożliwia drukowanie oraz skanowanie plików bezpośrednio z telefonu. Nowością jest jednak to, że system MFP umożliwia drukowanie, skanowanie, faksowanie niemal z każdego miejsca na świcie, gdzie jest dostęp do Internetu oraz zasięg.

Bardzo ważną funkcją jest szybkie skanowanie. Warto jednak dodać, że jest to skanowanie dwustronne w jednym przebiegu. Co to oznacza? Że jedna kartka jest skanowana z dwóch stron jednocześnie. W związku z tym bardzo skraca się czas samego skanowania. Obecnie z uwagi na oszczędność papieru mnóstwo dokumentów drukowana jest dwustronnie.

Następna funkcja to monitorowanie oraz raportowanie. System MPF precyzyjnie dostarcza danych, które zawierają informację o tym: kto, ile i kiedy drukuje, faksuje czy skanuje. To zdecydowanie umożliwia ochronę wysyłanych dokumentów.

Polecam firmę Kserokop, która zajmuje się sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych MFP. Jeżeli chcecie bliżej zapoznać się z jej ofertą to znajdziecie ją na stronie internetowej –
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>